niedziela, 21 kwietnia 2013

Smile, It's Monday! #6

Po krótkiej przerwie wracam z poniedziałkową polecajką. Dziś dużo dobrych i świeżych rzeczy, więc warto ogarnąć!

1. Jessie Ware - Imagine It Was Us

Na pierwszy ogień nowa Jessie. Jest bardziej klubowo, mniej nastrojowo niż dotychczas, ale klimat pozostał. I ten teledysk! Sprawdźcie koniecznie!


2. Dick4Dick - Uśmiechnięty Pies

Mój ulubiony polski zespół wrócił z nowym singlem i od razu rozkurwił (naprawdę nie ma na to innego słowa :)). Trzeba znać.


3. Rebeka - Melancholia

Ten kawałek jest geeeeeenialny. Ejtisowe syntezatorki, klimat nieco kojarzący się z "Pass This On", mistrzowski refren. Dajcie już płytę.


4. Queens of the Stone Age - My God Is The Sun

Świeżynka od QOTSA co prawda nie miażdży jakoś szczególnie, ale still - QOTSA. Ten klimat.


5. Theophilus London feat. Menahan Street Band - Rio

O, a tutaj jedna z moich ulubionych ostatnich premier. Raz, że lekka zmiana stylu u Teophilusa, bo mniej to taneczno - elektroniczne, a bardziej chilloutowe. Dwa, że klimat jest bardzo ok, taki wakacyjny, słońce, plaża, te sprawy - a sama piosenka dla mnie w sumie smutna. Ale fajnie to wszystko razem współgra ze sobą.6. Daft Punk ft. Pharrell Williams - Get Lucky

Pozycja z cyklu "trzeba znać", a zapewne także "i tak już większość z Was to słyszała". Ci, którzy do tej pory zwlekali z obczajką, niech nadrabiają natychmiast. Kawałek miażdży.


7. Basement Jaxx - Back 2 The Wild

Iiiii nowy Basement Jaxx. Na początku podobał mi się ten kawałek, teraz uważam, że w sumie jest ok, ale nic specjalnego. W każdym razie - pobujać się można.


8. Uff. Na koniec łapcie moją ulubioną Lanę, w dobrym remiksie Parova Stelara :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz